Biznes

Sala konferencyjna

Do dyspozycji naszych Gości jest w pełni wyposażona, klimatyzowana sala konferencyjno – balowa o powierzchni 120 m2. Jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, prezentacji, imprez, bali oraz bankietów do 70 osób.

W apartamencie business zachęcamy do organizacji kameralnych spotkań do 8 osób.

Ustawienia sali konferencyjnej

Litera “U”

Litera “U” obie strony

Szkolny

Kinowy

Zapytaj o salę konferencyjną

Wypełnij formularz

Tańsze pokoje dla gości z konferencji

Wyjazdy integracyjne

Nie samą pracą żyje człowiek – a często najlepszą formą zbudowania zespołu w firmie są wspólne spotkania z dala od biura.

Zapewnimy Tobie i Twoim Pracownikom niesamowite przeżycia. Sprawdź naszą ofertę i zobacz jak możecie razem spędzić u nas czas.
Dobry Pracodawca kładzie duży nacisk na kształtowanie i rozwój stosunków międzyludzkich panujących w firmach pomiędzy współpracownikami oraz w kontaktach z klientami.

Zadaniowe formy organizacji pracy wymuszają na pracodawcach tworzenie zespołów złożonych ze zgranych, rozumiejących się i cieszących się wzajemnym zaufaniem pracowników.

Jedną z form rozwijania pożądanych relacji w grupach pracowniczych i zamieniania ich w efektywne zespoły są imprezy integracyjne.
Proponujemy Państwu możliwość organizacji najróżniejszych imprez integracyjnych, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Jednodniowe imprezy integracyjne, pikniki firmowe czy konferencje i bale to tylko część naszej bogatej oferty. Imprezy integracyjne doskonale wieńczy część bankietowa z podsumowaniem całego eventu.

pberlinski@gmail.comBiznes