Regulamin przyjmowania zwierząt
w Hotelu Kuracyjnym***

 1. Na terenie hotelu mogą przebywać zwierzęta domowe.
 2. Hotel przyjmuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą wykazaną w cenniku. Zakwaterowanie Gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w wyznaczonych pokojach W przypadku braku takich pokoi przyjęcie zwierzęcia nie jest możliwe.
 3. Zgodę na pobyt zwierzęcia w hotelu wydaje recepcja po wcześniejszym przeprowadzeniu wywiadu. W podejmowaniu decyzji o przyjęciu zwierząt (głównie psów) będzie brała pod uwagę ich temperament oraz wytresowanie.
 4. Do Hotelu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (aktualne szczepienie i odrobaczenie). W przypadku ich braku, dostępny jest kontakt do lekarza weterynarii w Gdyni. W przypadku występowania choroby przewlekłej u zwierzęcia należy powiadomić o tym pracownika hotelu w dniu dokonywania rezerwacji.
 5. Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa zwierzę będzie przez nie zabrudzona (sierść, błoto) właściciel obciążony zostanie kosztami dodatkowych usług pralniczych.
 6. Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa zwierzę będzie przez nie uszkodzona, właściciel jest zobowiązany do pokrycia kosztów odkupienia całego kompletu pościeli.
 7. Wszystkie szkody w mieniu hotelu bądź mieniu innych Gości oraz zabrudzenia wymagające dodatkowej pracy personelu spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez Dyrekcję Hotelu, a ich kosztami będą obciążeni Właściciele.
 8. Właściciele są odpowiedzialni za zachowanie przez swoje zwierzęta ciszy w hotelu i nie zakłócanie spokoju innym Gościom. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości bądź personelu hotel zastrzega sobie prawo do prośby o usunięcie zwierzęcia z hotelu.
 9. W miejscach ogólnodostępnych właściciel ma obowiązek trzymania psa na smyczy oraz w kagańcu.
 10. Zabrania się wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych (restauracja, lobby bar, klub) oraz rekreacyjnych (Centrum SPA & Wellness).
 11. Właściciel jest obowiązany każdorazowo sprzątać odchody pozostawione przez swoje zwierzę.

Hotel kocha i akceptuje zwierzęta

Opłata za każde zwierzę domowe: 40 PLN/ 1 doba

UWAGA: Nie przyjmujemy psów uznawanych ogólnie za groźne lub agresywne.